Shiny Garage All in #1 Polish

W dzisiejszym poradniku wytłumaczymy Wam zasadę działania produktu typu All in One. Najczęściej występuje w postaci mleczka i aplikuje się go za pomocą padów, a po kilku minutach poleruje mikrofibrą. Jest to świetny produkt dla osób, które nie mają czasu na zabezpieczenie  swojego lakieru zgodnie „ze sztuką” (cleaner, glaze, wosk) i chcą podczas jednej aplikacji wykonać te trzy kroki. Teraz w skrócie omówimy zasadę działania  składników zawartych w naszym All in #1.

  1.  Kompozycja składników czyszczących i polerujących zawartych w All in #1 gwarantuje idealne przygotowanie powierzchni pod wosk i sealant, usuwając wcześniej zaaplikowane produkty, oczyszcza lakier, niweluje drobne zarysowania i odtłuszcza w celu lepszego wiązania z kolejną powłoką.
  2. Politura/glaze maskuje drobne niedoskonałości lakieru, dzięki temu uzyskujemy efekt podbicia głębi koloru. Środek ten świetnie się sprawdza gdy w szybki i łatwy sposób chcemy uzyskać efekt błyszczącego, śliskiego lakieru. Politury i glazy nie gwarantują długotrwałego efektu, dlatego w naszym All in #1 połączyliśmy je z woskami i nanocząsteczkami aby utrwalić i zabezpieczyć lakier. 
  3. Wosk Carnauba, wosk syntetyczny oraz nanocząsteczki – zabezpieczają lakieru przed szkodliwymi oddziaływaniami atmosferycznym takimi jak: kwaśne deszcze, promieniowanie UV, ptasie odchody oraz inne zanieczyszczenia organiczne. Tak zabezpieczona powierzchnię łatwiej domyć, trudniej przywiera do niej brud, oraz nabiera właściwości hydrofobowych.

 

 

 

Produkt ten został przygotowany z myślą o szybkiej aplikacji, może być stosowany również jako „podkład” pod wosk/ sealant lub jako LSP (last stage protection), przyjemny kokosowy zapach, świetne właściwości czyszczące i wykańczające oraz zastosowanie nanotechnologii sprawiają, że praca z nim to czysta przyjemność,
a efekty końcowe są naprawdę zdumiewające. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?