Wolfsgruppe BBQ – Let’s get it started!

Z uśmiechem na twarzy piszę ten wpis. Zaczęło się! Mimo bardzo wolno rozkręcającej się wiosny, nasza ekipa rozpoczęła sezon w dwóch miejscach. W miniony weekend odwiedziliśmy  Yougntimer Warsaw oraz Wolfsgruppe. 

Aby tradycji stało się za dość – zapraszamy na film

Wolfsgruppe BBQ było pewnego rodzaju topieniem motoryzacyjnej Marzanny. Deszcz, wiatr, momentami nawet śnieg, i ciepłe słoneczne promienie.


Na BBQ  zaprezentowaliśmy nową odsłonę naszej Jetty a2  nad którą pracuje Mateusz Korzeń.  Mamy nadzieje że podoba wam się jej nowy wizerunek, a niebawem dowiecie się co się za nim kryje.

Zdecydowanie warto było jechać cztery godziny na czterogodzinne spotkanie. Spotkaliśmy sporo znajomych twarzy i aut, ale nie zabrakło też nowych projektów.  Wolfsgruppe bardzo skutecznie zrzesza fanów motoryzacji. Na organizowane przez nich imprezy przyjeżdżają często osoby które kolokwialnie mówiąc „wycofały się z gry”. Jest to zaleta zarówno imprezy BBQ jak i nadchodzącej, dziesiątej już edycji VAG EVENT.


800 km zrobione jednego dnia zdecydowanie było warte tego, aby spotkać się z wami pierwszy raz w tym sezonie. Dziękujemy za miłe przyjęcie naszej Jetty w nowych barwach. W nadchodzący weekend (29.04.2017) gościmy u naszych sąsiadów zza Odry w Löbau na imprezie Cult-style.

Link do imprezy :
https://www.facebook.com/events/353606268338953/

Pod linkami poniżej znajdziecie naszą skromną fotorelacje,a jeśli ktoś przeoczył to u góry wpisu znajduje się materiał video.

Fotorelacja

Album na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?