Cult-Style Saisonauftakt 2017

Cult-Style Saisonauftakt to względnie świeża atrakcja w motoryzacyjnym kalendarzu wydarzeń zagranicznych. Messepark, w którym odbywała się impreza, znajduje się w naprawdę klimatycznej okolicy. Nowoczesność miejsca w połączeniu z widokami, daje świetne możliwości, które ekipa Cult-style.de w pełni wykorzystała.


Sobotni poranek nie napawał nas optymizmem, szaro, zimno i ponuro. Na miejscu zastał nas deszcz i grad. Mimo tak niesprzyjającej pogody, kolejka na bramie blokowała drogę dojazdową do Messepark’u. Nie było problemu, aby znaleźć „polskie blachy”, w tym przypadku powiedzenie ” nasi tu byli” jest bardzo pozytywne. Takie projekty jak Audi 200 czy poczciwy Wartburg, godnie reprezentowały polską scenę motoryzacyjną. 

Niektóre auta  zatrzymały się w czasie, kiedy tuning wyglądał inaczej, ale dbałość o detale i jakość wykonanych modyfikacji kompensowała styl. Drugą stroną medalu są auta, które nie pozwalały przejść obok siebie obojętnie. Opel Kadet 1200, „duży fiat po rosyjsku” czyli Łada 2103 czy też dwie świetnie odrestaurowane Jetty pierwszej generacji.

  

CSS w przeciwieństwie do imprez organizowanych w Polsce jest również otwarta na klasyczne oraz zmodyfikowane motocykle/motorowery. Kto by się spodziewał Air Ride w takim cacku?

Kolejną rzeczą o której chciałbym wspomnieć to ludzie, ale niekoniecznie ci, którzy są uczestnikami zlotu, bo w tym wypadku jesteśmy wszyscy tacy sami – łączy nas pasja. Bardzo miło patrzy się kiedy ktoś docenia naszą prace włożoną w samochód, a widoki z CSS zostaną w moim samochodowym sercu do końca życia.
Życzę sobie i każdemu z Was tego, aby kiedyś zrobiono Nam takie zdjęcie.

Podsumowując: warto było przejechać 1300 km aby spędzić ten dzień na CSS. Było to dla nas nowe doświadczenie, które pozwoliło nam spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Czekamy już na kolejne zagraniczne imprezy.

Pełna Fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?