Low Division X Shiny Garage Event 2k17

Nieco ponad rok temu odbyła się pierwsza edycja Low Division Event. To był majstersztyk organizacji, jeśli chodzi o pierwsze edycje imprez na których było nam dane być w sezonie 2016. Postanowiliśmy już wtedy, że następna edycja odbędzie się pod naszym patronatem i z naszą pomocą. Czy udało się zrobić to lepiej? Sami oceńcie.
Zastanawiacie się czy wybrać się na przyszłoroczną edycje? Ten film rozwieje wasze  wątpliwości!

Piątek był dniem luźnym, typowo chillowym. Grillowanie, dobra muzyka i integracja. Mimo braku atrakcji na ten dzień, frekwencja zdecydowanie dopisała. Plac zapełniał się do godzin nocnych, a impreza pod sceną była prawie do białego rana!

Sobota zaczęła się pracowicie, rozstawienie stoiska, przygotowanie produktów w nowej odsłonie. Ja( korzeń) miałem za to inne zadanie, od  samego rana wraz z chłopakami z LD rozstawiałem auta na terenie ośrodka tak, aby jak najkorzystniej wychodziły przed waszymi obiektywami jak i również moim.

Mimo niepewnej pogody, wszystko odbyło się zgodnie z planem. Standardowe konkurencje zostały nieco urozmaicone dzięki barwnym postaciom.

Show&Shine – bezkonkurencyjny Michał i jego bardzo dopracowane cacko – Wigry 3!
Straszenie wiewióra – Dropped Familia i ognisty Peugeot!
Car Limbo, czyli ile osób wejście do Hondy Civic Coupe, bądź Volkswagena Scirocco mk2.

Pełną fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku.

Low Division to zdecydowanie impreza która ma szanse uplasować się w czołówce eventów w naszym kraju. Jeśli zastanawiacie się czy za rok się tam wybrać, to lepiej się spieszcie, miejsca noclegowe będą znikać bardzo szybko!:)

Nas napewno tam nie zabraknie.

Pełna fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?