Seaside Event 2017

Na naszym pomorskim podwórku mamy stosunkowo dużo imprez, lecz żaden z nich nie pozwala na to, aby morskie fale dosłownie dotknęły waszego auta.  A na Seaside jest to możliwe!

Podobnie jak w zeszłym roku, Seaside odbyło się na terenie przystani jachtowej w Pucku. Przed nami morze, za nami auta, dwa mola do dyspozycji. Czy można lepiej spędzić weekend?

Mimo faktu, że większość aut była nam już znana z poprzedniej edycji, nie zabrakło tych, które zaskoczyły nas swoją nową odsłoną. Tomek i jego ziejące ogniem V6 w Passacie, czy tez E46 Magula ze spasowanymi czterema jedenastkami. Jednak są to auta które widujemy odwiedzając pomorskie zloty. Dlatego warto było zawiesić oko na tych projektach które gościły na pomorzu po raz pierwszy.

 

Bardzo pozytywnym punktem Seaside był żółto-biały Volkswagen T3. Auto mimo braku popularnych modyfikacji, przyciągało ogromną ilość osób. Kluczem do sukcesu była 2 letnia sumienna odbudowa i doprowadzenie auta do stanu lepszego, niż przewidziała to fabryka.

Impreza rośnie w siłę zdobywając coraz więcej zwolenników. Mamy nadzieje, że motywuje to chłopaków do jeszcze cięższej pracy nad kolejnymi edycjami Seaside, a 2018 rok przyciągnie jeszcze większą ilość projektów z całej Polski. Podobnie jak w zeszłym roku, gorąco zachęcamy do wybrania się nad morze w pierwszy weekend czerwca.
Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie!

 Pełna fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?