OldSchoolSuicide Party 2017

Podróżujemy już po Polsce parę dobrych lat, uczestniczyliśmy w sporej części imprez w naszym kraju, ale OldschoolSuicide Party to event którego najlepszą definicją jest słowo: Odpoczynek.

W obecnych czasach kiedy w samej Polsce w sezonie odbywa się ok 40/50 imprez, wybór jest dość ciężki, gdzie się wybrać w dany weekend ? Oczywiście dużo do powiedzenia ma tu odległość do danego miejsca, ale OSSP jest warte przejechania naprawdę wielu kilometrów.
OSSP wyróżnia się wśród zlotów tym, że nie czuje się tu żadnej konkurencji miedzy uczestnikami. Co prawda na scenie przez całą sobotę toczone były pogaduchy o projektach, które zazwyczaj przeplatane były masą fajnych wspomnień z poprzednich edycji OSSP.   Prawdą jest, że większość uczestników to „starzy wyjadacze”, ale znajdzie się tu miejsce dla osób stosunkowo świeżych i na pewno zostaną przyjęci z otwartymi rękami.
Sam byłem tu pierwszy raz i czułem się świetnie.


Mimo rodzinnego i chillowego charakteru imprezy, poziom samochodów jest bardzo wysoki. Mała ilość miejsca na pewno obliguje do tego, aby nie obniżać poprzeczki.  Niektórych aut nie zobaczycie nigdzie indziej, dlatego warto odwiedzić tą imprezę nawet pieszo!

No i chyba tradycyjna już nocna porcja zdjęć 🙂

Jeśli podczas burzliwego sezonu, pełnego emocji i konkurencji, chcielibyście odpocząć i po prostu postawić auto obok innych świetnych aut, to OldSchooolSuicide Party jest dla was idealną pozycją na kalendarzu zlotów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?